perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: shëndet

Fjalor: anglisht shëndet
Përkthime: health, soundness
shëndet në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: zdraví
shëndet në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: gesundheit, heil, wohlbefinden, wohlsein
shëndet në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: helbred, helse, sundhed
shëndet në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: salud, sanidad
shëndet në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: santé
shëndet në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: salute, sanità
shëndet në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: helbred, helse, sundhet, sunnhet, velbefinnende
shëndet në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: здоровье, здравие, здравица
shëndet në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: hälsa, sundhet
shëndet në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: здраве
shëndet në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: здароўе
shëndet në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: tervis
shëndet në estonisht »
Fjalor: grek
Përkthime: υγεία
shëndet në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: zdravlje
shëndet në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: egészség, épség
shëndet në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: sveikata
shëndet në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: salada, sanidade, saúde, vigor
shëndet në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: zdravje
shëndet në sllovenisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: zdravie
shëndet në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: ґрунтовність, добробут, переобладнайте, поновлення, сердечність
shëndet në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: zdrowie
shëndet në polonisht »