perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: sharrë

Fjalor: anglisht sharrë
Përkthime: jigsaw, saw, sow
sharrë në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: pila, pilka
sharrë në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: säge
sharrë në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: sag, sav
sharrë në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: serrucho, sierra
sharrë në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: lavement, scie
sharrë në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: sega
sharrë në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: sag, såg
sharrë në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: пила
sharrë në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: såg
sharrë në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: пiла, піла
sharrë në bjellorusisht »
Fjalor: grek
Përkthime: πριόνι
sharrë në greqisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: pjūklas
sharrë në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: serra, serrote
sharrë në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: žaga
sharrë në sllovenisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: pila
sharrë në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: пила, пилка
sharrë në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: piła
sharrë në polonisht »