perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: shelg

Fjalor: anglisht shelg
Përkthime: willow
shelg në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: vrba
shelg në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: weide
shelg në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: pil, piletræ, vide
shelg në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: sauce
shelg në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: marsault, osier, sauge, saule
shelg në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: salice
shelg në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: pil, piletre, selje, vide
shelg në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: бредина, верба, ива
shelg në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: pil, vide
shelg në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: вярба
shelg në bjellorusisht »
Fjalor: grek
Përkthime: ιτιά
shelg në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: fűzfa
shelg në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: gluosnis
shelg në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: mimáreis, salgueiro, vimeiro
shelg në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: vrba
shelg në sllovenisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: верба, лоза, о-ва
shelg në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: wierzba
shelg në polonisht »

Fjalë të ngjashme

shelf life, shelf bra, shelfari, shelf brackets, shelf, shelfies, shelf liner, shelfgenie, shelf drilling, shelf company