perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: shi

Fjalor: anglisht shi
Përkthime: downpour, rain, rainfall, wetter
shi në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: déšť, liják
shi në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: regen
shi në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: regn
shi në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: agua, lluvia
shi në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: flotte, pluie, ville
shi në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: pioggia
shi në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: regn
shi në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: дождь
shi në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: regn
shi në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: дъжд
shi në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: дождж
shi në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: vihm
shi në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: sade, vesisade
shi në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: βροχή
shi në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: kiša
shi në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: eső, zuhog
shi në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: lietus
shi në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: agua, chuva
shi në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: dež
shi në sllovenisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: dážď
shi në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: дощ
shi në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: deszcz
shi në polonisht »

Fjalë të ngjashme

shi ne plazh, shi bie ne tirane, shi ne plazh skenari, shi ne plazh teksti, shi ne plazh komedi, shi ne enderr, shi me gjak, shi nuse ne valle, shi ne plazh aktoret, shi ne plazh filmi shqiptar