perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: shkallëzim

Fjalor: anglisht shkallëzim
Përkthime: comparison, gradation, graduation, scale
shkallëzim në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: gradace, přirovnání, stupňování
shkallëzim në çeki »
Fjalor: danez
Përkthime: sammenligning
shkallëzim në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: gradación, graduación
shkallëzim në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: comparaison, gradation, gradué
shkallëzim në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: confronto, paragone, ragguaglio
shkallëzim në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: sammenligning
shkallëzim në norvegjisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: schattering
shkallëzim në suedisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: összehasonlítás
shkallëzim në hungarisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: stopniowanie
shkallëzim në polonisht »