perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: shkel

Fjalor: anglisht shkel
Përkthime: tramp, trample, tread, break, trespass, violate
shkel në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: dupat, podupat, pošlapat, rozšlapat, šlapat, porušit, překročit, přestoupit, prorazit, znásilnit, znesvětit, zneuctít
shkel në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: reihen, trampeln, zertreten, brechen, verletzen
shkel në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: tre, brække
shkel në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: hollar, patear, pisar, pisotear, violar
shkel në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: fouler, pétrir, piétiner, déroger, enfreindre, entamer, transgresser, violer
shkel në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: calpestare, pestare, infrangere, manomettere, stuprare, violare
shkel në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: trampa, tre, bryte, krenke, overtre, rubba
shkel në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: попирать, топтать, нарушить
shkel në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: trampa, överträda, rubba
shkel në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: таптаць
shkel në bjellorusisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: taposni, tipor, tiporni, megsért
shkel në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: honrar, pisar, rasgar, violar
shkel në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: топтати
shkel në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: deptać, naruszyć
shkel në polonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: särkeä
shkel në finlandisht »

Fjalë të ngjashme

shkel e shko, shkel uci, shakeel awan, shekel to dollar, shekel weight, shekel symbol, shekel exchange rate, shekel of tyre, shekel to euro, shekel to pound