perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: shkurt

Fjalor: anglisht shkurt
Përkthime: briefly, concisely, curtly, shortly
shkurt në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: heslovitě, krátce, stručně, zkrátka
shkurt në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: kurz
shkurt në gjermanisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: bref, brièvement, court, succinctement, vue
shkurt në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: brevemente
shkurt në italisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: lyhyesti
shkurt në finlandisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: kurtán, röviden
shkurt në hungarisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: krótko, pokrótce
shkurt në polonisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: krátky
shkurt në sllovakisht »

Fjalë të ngjashme

shkurt gashi, shkurt gashi 2014, shkurt fejza, shkurt e shqip, shkurt 2014, shkurt 2014 horoskopi, shkurt e shqip shkumbin ismaili, shkurt e gjate, shkurt 2013, shkurt shqip