perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: shoqërim

Fjalor: anglisht shoqërim
Përkthime: accompaniment
shoqërim në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: doprovod, příloha
shoqërim në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: begleiter, begleitung
shoqërim në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: ledsagelse
shoqërim në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: acompañamiento
shoqërim në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: accompagnement, conduite
shoqërim në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: accompagnamento
shoqërim në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: ledsagelse
shoqërim në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: аккомпанемент, сопровождение
shoqërim në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: ackompanjemang
shoqërim në suedisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: saade
shoqërim në estonisht »
Fjalor: grek
Përkthime: συνοδεία
shoqërim në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: kíséret
shoqërim në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: acompanhamento
shoqërim në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: sprievod, sprevádzať
shoqërim në sllovakisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: akompaniament, towarzyszenie
shoqërim në polonisht »