perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: shtatë

Fjalor: anglisht shtatë
Përkthime: seven
shtatë në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: sedm, sedmička
shtatë në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: sieben
shtatë në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: syv
shtatë në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: siete
shtatë në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: sept
shtatë në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: sette
shtatë në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: sju, syv
shtatë në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: семь
shtatë në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: sju
shtatë në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: сем
shtatë në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: seitse
shtatë në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: seitsemän
shtatë në finlandisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: sedam
shtatë në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: hét, hetes
shtatë në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: sete
shtatë në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: sedem
shtatë në sllovenisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: sedem
shtatë në sllovakisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: siedem, służący
shtatë në polonisht »

Fjalë të ngjashme

shtatë mrekullit e botës