perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: shteg

Fjalor: anglisht shteg
Përkthime: footpath, foot-path, lane, mark, pad, path, pathname, pathway, track, trail, walk
shteg në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: cestička, chodník, pěšina
shteg në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: fußpfad, fußweg, pfad, steg
shteg në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: gang, gangsti, sti, stig
shteg në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: ceja, derrota, senda, sendero, trocha, vereda
shteg në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: sente, sentier
shteg në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: sentiero, viottolo
shteg në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: gang, gangsti, sti, stig
shteg në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: тропа, тропинка
shteg në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: gång, stig, stil, stråt
shteg në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: сьтежачка
shteg në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: jalgrada, rada
shteg në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: polku
shteg në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: μονοπάτι
shteg në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: staza
shteg në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: csapás, ösvény
shteg në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: takas
shteg në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: caminho, campino, senda, severo, trilho, vereda
shteg në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: cărare, potecă
shteg në rumanisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: pot
shteg në sllovenisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: стежка, тропа
shteg në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: ścieżka
shteg në polonisht »

Fjalë të ngjashme

shteg games, ben shteg