perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: shurdhoj

Fjalor: anglisht shurdhoj
Përkthime: deafen, dumbfound, stun
shurdhoj në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: ohlušit, ohromit, omráčit, přehlušit
shurdhoj në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: betäuben
shurdhoj në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: bedøve
shurdhoj në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: ensordecer
shurdhoj në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: abasourdir, assourdir, étourdir
shurdhoj në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: assordare, stordire
shurdhoj në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: bedøva, bedøve
shurdhoj në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: оглушать, оглушить
shurdhoj në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: bedöva
shurdhoj në suedisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: ällistyttää
shurdhoj në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: ζαλίζω
shurdhoj në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: zaglušiti
shurdhoj në kroatisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: atordoar
shurdhoj në portugalisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: ogłuszyć
shurdhoj në polonisht »