perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: shurrë

Fjalor: anglisht shurrë
Përkthime: imbrue, piss, urine
shurrë në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: moč
shurrë në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: harn, urin
shurrë në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: urin
shurrë në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: orina
shurrë në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: pissat, pisse, urine
shurrë në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: orina, urina
shurrë në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: urin
shurrë në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: моча, мочи
shurrë në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: urin
shurrë në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: мача
shurrë në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: uriin
shurrë në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: kusi, virtsa
shurrë në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: ούρα
shurrë në greqisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: šlapimas
shurrë në lituanisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: moč
shurrë në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: несвіжий, сеча, черствий
shurrë në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: mocz
shurrë në polonisht »