perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: sipas

Fjalor: anglisht sipas
Përkthime: according, after, from, in, on, to
sipas në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: dle, do, k, ke, kolem, na, nato, po, podle, poté, potom, pozdější, příští, vzadu, za
sipas në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: an, auf, gemäß, hinter, hinterher, laut, nach, zu, zufolge
sipas në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: etter, ifølge, på, til
sipas në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: a, después, por, según, tras
sipas në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: après, selon, suivant, vers
sipas në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: dopo, poi, secondo, verso
sipas në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: etter, ifølge, til
sipas në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: к, на, по
sipas në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: efter, etter
sipas në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: след
sipas në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: пасьля
sipas në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: pärast
sipas në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: jälkeen, mukaan, päin, tykö
sipas në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: μετά
sipas në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: ka, prema, za
sipas në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: megfelelően, miután, modorában, szerint, után, utána
sipas në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: į
sipas në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: após, depois, para, por
sipas në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: po
sipas në sllovenisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: на
sipas në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: według
sipas në polonisht »

Fjalë të ngjashme

sipas fatmes, sipas tv, sipas panam, sipas dehradun, sipas galdovo, sopas recipe, sipas nama, sipas nama in urdu, sipas cancun, sipas dekem