perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: sistematik

Fjalor: anglisht sistematik
Përkthime: regular, systematic
sistematik në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: plánovitý, soustavný, systematický
sistematik në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: systematisch
sistematik në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: systematisk
sistematik në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: metódico, sistemático
sistematik në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: systématique
sistematik në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: sistematico
sistematik në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: planmessig, systematisk
sistematik në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: систематичен, систематический, систематичный
sistematik në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: systematisk
sistematik në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: сістэматычны
sistematik në bjellorusisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: rendszeres
sistematik në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: sistemático
sistematik në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: методичний, систематичний
sistematik në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: systematyczny
sistematik në polonisht »

Fjalë të ngjashme

sistematik adalah, sistematik sampling, sistematik random sampling, sistematik makalah, sistematik proposal, sistematik tumbuhan, sistematik random sampling adalah, sistematik karya ilmiah, sistematik penulisan makalah, sistematik nedir