perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: skarë

Fjalor: anglisht skarë
Përkthime: barbecue, grate, gridiron, grill
skarë në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: mříž, rošt
skarë në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: bratrost, feuerrost, rost
skarë në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: gitter, grill, rist
skarë në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: parilla, parrilla, rejilla
skarë në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: claie, gril, grille
skarë në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: ferro, grata, gratella, graticola, griglia, inferriata
skarë në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: gitter, grill, komfyr, rist
skarë në norvegjisht »
Fjalor: grek
Përkthime: σχάρα
skarë në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: roštilj
skarë në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: rács, rost, rostély
skarë në hungarisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: ruszt
skarë në polonisht »