perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: skuqem

Fjalor: anglisht skuqem
Përkthime: blush, redden, crimson, flush
skuqem në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: červenat, načervenit, rudnout, zčervenat, zrudnout
skuqem në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: erröten, rot, bräunen, röten
skuqem në gjermanisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: arrebolar, enrojecer, enrojecerse, ruborizarse, dorar
skuqem në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: empourprer, rougir, vermillonner
skuqem në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: arrossire
skuqem në italisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: краснеть
skuqem në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: rodna
skuqem në suedisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: hajnalpír, irul-pirul, kipirul, pirulni, elvörösödni
skuqem në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: corar, enrijecer, ruborizares
skuqem në portugalisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: czerwienić, rumienić
skuqem në polonisht »

Fjalë të ngjashme

skuqem në fytyrë, pse skuqet