perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çift në sllovakisht

Fjalë: çift (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (1): pár
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake çift, çift yarık deneyi, çift taraflı bant, çift kişilik yatak, çift kişilik baza, çift kaplan, çift në sllovakisht, pár në shqip
çift në sllovakisht