perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

adhurim në sllovakisht

Fjalë: adhurim (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (1): uctievanie
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake adhurim, adhurim saliu, adhurim ruci, adhurim resuli, adhurim rasimi, adhurim marke, adhurim në sllovakisht, uctievanie në shqip
adhurim në sllovakisht