perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

administratë në sllovakisht

Fjalë: administratë (numri i letrave: 12)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (2): správa, rada
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake administratë, administratë në sllovakisht, správa në shqip
administratë në sllovakisht