perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

administroj në sllovakisht

Fjalë: administroj (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (1): spravovať
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake administroj, administroj në sllovakisht, spravovať në shqip
administroj në sllovakisht