perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

afro në sllovakisht

Fjalë: afro (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (3): cca, kolo, čoskoro
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake afro, afroman, afrojack, afrocandy, afro wigs, afro samurai resurrection, afro në sllovakisht, cca në shqip
afro në sllovakisht