perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

akullnajë në sllovakisht

Fjalë: akullnajë (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (1): ľadovec
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake akullnajë, akullnajë në sllovakisht, ľadovec në shqip
akullnajë në sllovakisht