perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

anë në sllovakisht

Fjalë: anë (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (2): slanina, hrana
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake anë, anë në sllovakisht, slanina në shqip
anë në sllovakisht