perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

buzë në sllovakisht

Fjalë: buzë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (1): hrana
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake buzë, buzë në sllovakisht, hrana në shqip
buzë në sllovakisht

Fjalë të ngjashme

ide per dhurata