perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dele në sllovakisht

Fjalë: dele (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (1): ovce
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake dele, dele odule, dele ne shitje, dele momodu, dele giwa, dele exam, dele në sllovakisht, ovce në shqip
dele në sllovakisht

Fjalë të ngjashme

merr pjesë relief valve han ga in