perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhomë në sllovakisht

Fjalë: dhomë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (2): komora, izba
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake dhomë, dhomë në sllovakisht, komora në shqip
dhomë në sllovakisht

Fjalë të ngjashme

fshi virusat një ankesë