perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhunë në sllovakisht

Fjalë: dhunë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (1): znásilnenie
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake dhunë, dhunë në sllovakisht, znásilnenie në shqip
dhunë në sllovakisht