perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhuratë në sllovakisht

Fjalë: dhuratë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (1): darček
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake dhuratë, dhuratë në sllovakisht, darček në shqip
dhuratë në sllovakisht

Fjalë të ngjashme

ha gayyy banoj kumar ball katër mass