perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ditëlindje në sllovakisht

Fjalë: ditëlindje (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (1): narodeniny
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake ditëlindje, urime ditëlindje, sms ditëlindje, poezi ditëlindje, ditëlindje në sllovakisht, narodeniny në shqip
ditëlindje në sllovakisht

Fjalë të ngjashme

gjini katunari bujk ildikó e pranoj