perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

drenushë në sllovakisht

Fjalë: drenushë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (1): laň
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake drenushë, drenushë në sllovakisht, laň në shqip
drenushë në sllovakisht