perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dru në sllovakisht

Fjalë: dru (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (2): drevo, strom
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake dru, dru yoga, dru wakely, dru sjodin, dru joyce, dru hill songs, dru në sllovakisht, drevo në shqip
dru në sllovakisht