perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

duhan në sllovakisht

Fjalë: duhan (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (1): tabak
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake duhan, duhanpirja, duhan za nargilu, duhan za motanje cijena, duhan za motanje, duhan za lulu, duhan në sllovakisht, tabak në shqip
duhan në sllovakisht

Fjalë të ngjashme

kopshti 4 stinet ves services