perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ekspozitë në sllovakisht

Fjalë: ekspozitë (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (3): show, prednáška, výstava
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake ekspozitë, ekspozitë në sllovakisht, show në shqip
ekspozitë në sllovakisht