perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

erë në sllovakisht

Fjalë: erë (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (2): zápach, vôňa
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake erë, erë në sllovakisht, zápach në shqip
erë në sllovakisht