perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fajtor në sllovakisht

Fjalë: fajtor (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (2): páchateľ, vinník
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake fajtor, ti je fajtore, meda fajtor, fajtori chat, fajtor pa zemer, fajtor pa faj, fajtor në sllovakisht, páchateľ në shqip
fajtor në sllovakisht