perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

flutur në sllovakisht

Fjalë: flutur (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (1): motýľ
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake flutur, flutur troshani, flutur suceava, flutur sorin, flutur gheorghe, flutur flutur per hava, flutur në sllovakisht, motýľ në shqip
flutur në sllovakisht

Fjalë të ngjashme

leper colony