perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gërshërë në sllovakisht

Fjalë: gërshërë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (1): nožnice
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake gërshërë, gërshërë në sllovakisht, nožnice në shqip
gërshërë në sllovakisht