perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gabim në sllovakisht

Fjalë: gabim (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (1): chyba
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake gabim, gabim zagarolo, gabim shtypi, gabim rrjete ne tenis, gabim ortografik, gabim mjekimi, gabim në sllovakisht, chyba në shqip
gabim në sllovakisht

Fjalë të ngjashme

flamur kastrati