perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gisht në sllovakisht

Fjalë: gisht (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (1): prst
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake gisht, gisht në sllovakisht, prst në shqip
gisht në sllovakisht

Fjalë të ngjashme

mbuloj per beba te ndjej liker od jaja