perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjah në sllovakisht

Fjalë: gjah (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (1): korisť
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake gjah, gjah mada, gajah tunggal, gajah tulus mp3, gajah tulus lirik, gajah tulus, gjah në sllovakisht, korisť në shqip
gjah në sllovakisht