perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjashtëdhjetë në sllovakisht

Fjalë: gjashtëdhjetë (numri i letrave: 13)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (1): šesťdesiat
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake gjashtëdhjetë, gjashtëdhjetë në sllovakisht, šesťdesiat në shqip
gjashtëdhjetë në sllovakisht