perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gju në sllovakisht

Fjalë: gju (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (1): koleno
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake gju, gju result, gju mail, gju logo, gju hisar result, gju hisar, gju në sllovakisht, koleno në shqip
gju në sllovakisht

Fjalë të ngjashme

dollap per femije rreth qytetit