perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjyshe në sllovakisht

Fjalë: gjyshe (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (1): babička
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake gjyshe, qumili gjyshe, gjyshe te dua, gjyshe pronunciation, gjyshe mori gjyshe, gjyshe me mungon, gjyshe në sllovakisht, babička në shqip
gjyshe në sllovakisht

Fjalë të ngjashme

shekel to pound tufan altaş