perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjysmë në sllovakisht

Fjalë: gjysmë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (1): polovica
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake gjysmë, gjysmë në sllovakisht, polovica në shqip
gjysmë në sllovakisht

Fjalë të ngjashme

dua pune shell island agjent shitjesh