perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

grua në sllovakisht

Fjalë: grua (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (1): žena
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake grua, grua torre, grua shtatzane ne enderr, grua portico, grua orquilla, grua in english, grua në sllovakisht, žena në shqip
grua në sllovakisht

Fjalë të ngjashme

varr snedaker pyll canada