perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

grup në sllovakisht

Fjalë: grup (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (1): skupina
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake grup, grup yorum, grup vitamin, grup servicii petroliere, grup piala dunia 2014, grup interesi, grup në sllovakisht, skupina në shqip
grup në sllovakisht

Fjalë të ngjashme

vesh brentwood fletë dafne