perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

grykë në sllovakisht

Fjalë: grykë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (3): golier, pažerák, krk
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake grykë, grykë në sllovakisht, golier në shqip
grykë në sllovakisht