perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

guximtar në sllovakisht

Fjalë: guximtar (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (1): statočný
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake guximtar, guximtar shqip, guximtar rushani gezuar, guximtar rushani, guximtar labenishti, filmi guximtar, guximtar në sllovakisht, statočný në shqip
guximtar në sllovakisht