perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

hua në sllovakisht

Fjalë: hua (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (1): úver
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake hua, huashan, hua yu wee, hua wei, hua ting, hua mulan, hua në sllovakisht, úver në shqip
hua në sllovakisht

Fjalë të ngjashme

ilaç rehberi edhe pak