perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

huaj në sllovakisht

Fjalë: huaj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-sllovake
Përkthime (1): požičať
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: sllovake huaj, hauz khas village, dhendri i huaj, huaj në sllovakisht, požičať në shqip
huaj në sllovakisht

Fjalë të ngjashme

habi binder mes vision djall dhe dreq